

Taas yksi Colourpop-tilaus
Ei taida olla pitkä aika, kun esittelin teille Colourpopin tilausta. Nyt olisi vuorossa sitten marraskuun puolella tehty tilaus, josta olen joitain jo ehtinyt testaamaankin.
Hello Kitty -kokoelmasta piti nyt pari huulituotetta ostaa – ja tällä kertaa pitäydyin muutenkin silmä- ja huulituotteissa, vaikka ne highlighterit onkin ihania.
Eli siis Hello Kitty -kokoelmasta mukaan lähti Tiny Chum sekä Konnichiwa. Tiny Chum on Ultra Satin Lip eli nestemäinen huulipuna ja Konnichiwa taas Lippie Stix -muodossa. Konnichiwa on viileä keskitumma vaaleanpunainen ja Tiny Chum nude vaaleanpunainen. Molemmat todellakin minun sävyjäni.
Creme Gel Linereista mukaan lähti valkoinen Exit ja ruskea Call Me.
Ja viimeisenä, muttei todellakaan vähäisenä, koriin lähti vielä Mile High -luomivärikokoelma, jossa on Super Shock -luomivärien parhaimmistoa. Kuusi luomiväriä rusehtavan eri sävyissä.
Oliko mukana omia suosikkeja? Huomisessa meikissä pari luomiväriä käytössä.



